Minden vélemény számít !

Kérem írja le véleményét a Toldi68 Apartmanházról – felszereltség, szolgáltatás, ár-érték arány stb. A minőség javítása érdekében szivesen veszünk építő jellegü ötleteket, javaslatokat.

Mondja el véleményét a szálláshelyről.

 
 
 
 
 
A * -gal jelölt mezők kitöltése kötelező.
Az Ön e-mail címét nem tesszük közzé.
Fenntartjuk a jogot a bejegyzések szerkesztésére, törlésére vagy közzétételének elkerülésére.
Visnyovszki Ágnes írta ekkor 2015-01-07
2014. decemberében töltöttünk itt néhány napot, és bár az időjárás nem volt kegyes, mert 3 napig esett az eső, mi mégis nagyon jól éreztük magunkat. Az apartman nagyon kellemes, a kályha különösen barátságossá tette a zord napokon. Egyenlőre csak elképzelni tudjuk milyen lehet tavasszal vagy nyáron itt pihenni, de remélhetőleg idén ki is próbáljuk. A tulajdonos valóban nagyon kedves, csak ajánlani tudom! 🙂
2014. decemberében töltöttünk itt néhány napot, és bár az időjárás nem volt kegyes, mert 3 napig esett az eső, mi mégis nagyon jól éreztük magunkat. Az apartman nagyon kellemes, a kályha különösen barátságossá tette a zord napokon. Egyenlőre csak elképzelni tudjuk milyen lehet tavasszal vagy nyáron itt pihenni, de remélhetőleg idén ki is próbáljuk. A tulajdonos valóban nagyon kedves, csak ajánlani tudom! :)... Collapse
Please wait...